systém země-voda systém vzduch-vzduch systém vzduch-voda

Tepelná čerpadla

IVT

Dodáváme a montujeme špičková švédská tepelná čerpadla značky IVT. Uvedli jsme do provozu již více než 447 dobře fungujících topných systémů s tepelnými čerpadly, která u typů země-voda nebo voda-voda mohou být zároveň i vhodným a levným zdrojem chlazení v letních měsících. Prokazatelná návratnost je od 4 do 12 let při průměrné fyzické životnosti čerpadla jako celku cca 40 let.

Švédská kvalita a spolehlivost

Jak jsme již zmínili, provádíme montáž a servis švédských tepelných čerpadel IVT. Jedná se o společnost s dvacetiletou tradicí na českém trhu. Spokojenost zákazníků rovněž dosvědčuje, že IVT je největším dodavatelem tepelných čerpadel v Česku, s čímž souvisí množství získaných ocenění. Za tuto špičkovou pozici firmy IVT samozřejmě stojí intenzivní výzkumná činnost a důraz na technický vývoj.

IVT poskytuje záruku 5 let na tepelná čerpadla a jako jediný z dodavatelů tepelných čerpadel záruku 10 let na kompresory.

Výhody tepelného čerpadla

IVT Premiumline EQ IVT AIR X vzduch-voda IVT NORDIC INVERTER vzduch-vzduch

Vyhodnocení všech akcí jednoznačně ukazuje, že:

  • Peníze vložené do tepelného čerpadla jsou v současné době velmi dobře uložené finance - se stálým přínosem (a to již dnes minimálně 8 - 10 % ročně u námi doporučených a dodaných systémů) po celou životnost objektu s minimálním rizikem a bez obav o jejich ztrátu.
  • Ekonomický přínos z investice vložené do instalace tepelného čerpadla v rodinném domku lze chápat i jako jiný vhodný způsob „důchodového připojištění“. (Snížení nákladů na provoz RD o 50 až 70 %).

Dotazník pro zpracování nabídky na tepelné čerpadlo:

Formulář si klikem na ikonu, prosím, stáhněte, vyplňte a odešlete na naši e-mailovou adresu.

Realizace objednávky

Pro realizaci nabízíme:

  • konzultaci zdarma
  • zpracování technických podkladů
  • dodání technologie se zárukou
  • záruční a pozáruční servis

Dále také:

Podzemní kolektory pro tepelná čerpadla
REPAX spol. s r.o., Okružní 1346, 735 14 Orlová-Lutyně. repax@repax.cz
Copyright © Repax spol. s r. o., 2008-2019.