Středisko Energo: využívání netradičních zdrojů

Chytře investované finance

Snižování spotřeby energie a ochranu životního prostředí vidíme mimo jiné ve využití obnovitelných zdrojů energie a odpadního tepla. Investice vložené do energeticky úsporných systémů jsou velmi dobře uložené peníze:

  • zajišťují prakticky bez rizika stálý přínos a to ve výši minimálně 8 až 10 % ročně
  • přínos je dlouhodobý (i po celou životnost objektu)
  • o vložené peníze nemusíte mít strach - nepřijdete o ně

Například investice vložená do tepelného čerpadla pro Váš rodinný dům Vám umožní i v důchodu zvládnout bez problému finanční náklady na provoz Vašeho rodinného domu (vytápění, ohřev TUV a sníží Vám platbu za elektřinu).

Individuální přístup

Vzhledem k tomu, že neexistuje univerzální návod, musí být každý případ posuzován samostatně. Každé akci by měla předcházet rozvaha - konzultace - poradenství s následným:

  1. výběrem optimálních reálných variant
  2. garancí výsledků
  3. a pak teprve

  4. realizací.

K realizaci doporučíme jen to, co můžeme realizovat nebo je realizovatelné s garancí funkce. Na Vás je posoudit, zda doba návratnosti je pro Vás dostatečná.

Realizujeme návrhy od drobných úprav až po dodávky technologií včetně montáže celých energetických systémů (např. topných, chladících) se solárními kolektory, tepelnými čerpadly, výměníky apod. Využití obnovitelných zdrojů jako slunečních kolektorů, tepelných čerpadel, výměníků apod. nabízíme jen tam, kde to je ekonomicky výhodné, tj. s přijatelnou návratností. Pro dodané celky zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Záruční lhůty až do 10 let.

Máte dotaz?

REPAX spol. s r.o., Okružní 1346, 735 14 Orlová-Lutyně. repax@repax.cz
Copyright © Repax spol. s r. o., 2008-2019.