O společnosti REPAX

Historie firmy

Firma Repax byla založena v Orlové roku 1991. Jejím původním sídlem byly prostory firmy Služby města Orlová. Od roku 2000 firma Repax sídlí ve vlastním komplexu v Orlové-Lutyni.
Původními činnostmi firmy byly:

Zásady a cíle

Základem stability firmy jsou kvalifikovaní zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Jejich kvalifikace nabytá dlouhodobou činností u společnosti umožňuje plnit požadavky i náročných zákazníků a zajišťovat spolehlivý servis a plnit nabízené garance. Společnost REPAX spol. s r. o. je známá jako seriózní firma s dobrou platební schopností a dodržováním závazků. Firma to dokumentuje nejen získaným certifikátem dle ISO 9001:2009, ale také kladnými reakcemi a doporučeními svých zákazníků.

Ve střediscích Hydraulika a Zámečnictví a zabezpečení se mimo klasických a běžných sériových výrobků zaměřujeme i na atypické, respektive malosériové výrobky. Středisko Energo je zaměřeno zejména na dodávky a montáže tepelných čerpadel, kterých má v současné době realizováno již více než 350 kusů. Provádíme také montáže slunečních kolektorů a výměníků tepla pro odpadní vody.

Tak jako ve všech oblastech i v této má společnost REPAX spokojené zákazníky, kteří naší firmu často doporučují svým známým, a to se stává pro nás velkým závazkem. U všech realizací zajišťujeme záruční servis a u většiny z nich i servis pozáruční, dle přání zákazníka.

Budova firmy REPAX v Orlové-Lutyni
REPAX spol. s r.o., Okružní 1346, 735 14 Orlová-Lutyně. repax@repax.cz
Copyright © Repax spol. s r. o., 2008-2019.